Plisy do domu i rolety do biura

Jeśli chcesz osłonić dach, wybierz rolety do biura lub poziome rolety przeciwsłoneczne; jeśli jesteś właścicielem kawiarni, wybierz rolety kawiarniane lub rolety ślizgowe, które nie naruszają widoku na zewnątrz, a jednocześnie chronią Twój dom lub sklep przed kurzem i niesprzyjającą pogodą. Wpuszczają także odrobinę światła słonecznego, której potrzebujesz, aby się zrelaksować! Markizy dostępne są również w wersji z pojedynczymi panelami, listwami lub ekranami, które w zależności od potrzeb można częściowo otworzyć.

Remont jest konieczny – rolety do biura zamów z wyprzedzeniem!
Bez względu na to, jak drogie są Twoje rolety, z pewnością po pewnym czasie się zużyją. Aby mieć pewność, że Twoje rolety nie poluzują się, nie rozerwą, nie blakną ani nie zsuną się z ramy, musisz poprawić ich jakość i okresowo przeprowadzać konserwację. Jeśli potrzebujesz naprawy lub masz jakiekolwiek problemy z konserwacją, zadzwoń do sprzedawcy markiz. Przeprowadzą Cię przez wszystkie najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu, wyceny i konserwacji markiz.

Orientacja klimatyczna–
Zanim wybierzesz idealną markizę do domu lub sklepu lub świetne rolety do biura, należy wziąć pod uwagę klimat. W przypadku ekstremalnych warunków klimatycznych zawsze wskazane jest zapewnienie dodatkowej ochrony, takiej jak filtry przeciwsłoneczne, ochrona przed promieniami UV lub izolacja przed zimnem. Większość najnowszych modeli posiada funkcje izolacji i kontroli klimatu, dzięki którym w lecie pomieszczenia są chłodne, a zimą gorące. Niektóre markizy ślizgowe, rolety biurowe są wyposażone w tkaninę siatkową, która umożliwia przepływ przez nie idealnej ilości wiatru bez zakłócania widoku zewnętrznego.