Nauka kitesurfingu Chałupy i oferta szkoły SurfBrtoher

Kitesurfing to najszybciej rozwijający się sport ekstremalny na świecie i nie bez powodu; To ekscytujące, szybkie do nauki kitesurfingu Chałupy, a przede wszystkim naprawdę zabawne!

Niektórzy ludzie uważają, że kitesurfing jest nieco frustrujący na wczesnych etapach, ale szybko postępujesz od etapu „całkowitego początkującego” do etapu „zabawy”. Musisz jednak uczyć się z odpowiednim sprzętem (odpowiedni latawiec, deskę i uprzęże), w odpowiednim miejscu i wykwalifikowanym instruktorze latawców.

Jak dopasowanie muszę być gdy chcę rozpocząć kurs taki jak nauka kitesurfingu Chałupy?
Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musisz być super dopasowywania do szkoły SurfBrother, gdzie następuje nauka kitesurfingu Chałupy. Na wodzie często widzisz mało 10 -letnie dzieci. Szczególnie dziewcząt nie powinny być odkładane przez uprzedzenie, że potrzebujesz masywnych bicepsów. To po prostu nieprawda, z odpowiednim latawcem prawie każdy może Kitesurf. To nie tak naprawdę twoje ramiona podnoszą obciążenie – ciągnięcie latawca przechodzi przez twoją uprzęże, więc to twój rdzeń otrzymuje trening. Powiedziawszy to, musisz czuć się komfortowo w wodzie i potrzebujesz rozsądnego poziomu sprawności. Nauki kitesurfingu Chałupy dostępne w SurfBrother – zapraszamy serdecznie!