Czy warto wykupić masaż tajski dla dwojga Warszawa?

Masaż tajski dla dwojga Warszawa – znany również jako tajski masaż jogi lub nieformalnie „joga dla leniwych” – łączy jogę wspomaganą z technikami akupresury. Terapeuta zastosuje jogiczne ruchy rozciągające, gdy ugniata i naciska mięśnie wzdłuż linii energetycznych ciała dłońmi i stopami. Masaż tajski dla dwóch prowadzony przez salon z Warszawy łączy w sobie zasady akupresury poprzez stymulację Sen, która podobno równoważy system energetyczny organizmu.

Pasywne rozciąganie może również pomóc w otwarciu ciała, co może pomóc w zwiększeniu elastyczności i złagodzeniu napięcia w stawach i mięśniach. Masaż tajski dla dwojga Warszawa zazwyczaj rozpoczyna się u stóp, gdy klient leży twarzą w dół i jest bardziej energiczny i rygorystyczny niż zwykły masaż. Terapeuta często używa również dłoni i stóp do wywierania nacisku, a leczenie zwykle odbywa się przez ubranie, chociaż czasami można użyć olejków i balsamów na żądanie.

 

Mówi się, że masaż tajski dla dwojga Warszawa został założony ponad 2500 lat temu przez lekarza i medyka Jivakę Komarabhacca, który był osobistym lekarzem ówczesnego króla Indii Magadhy, króla Bimbisary. Dr Jivaka, znany pod wieloma imionami w starożytnych pismach buddyjskich!