Zapisz się na imprezy dla kobiet – poznaj swoją kobiecość!

Twoja kobieca energia pragnie kreatywności i jest tak wiele sposobów, w jakie możesz wykorzystać tę swoją kreatywną stronę. Takich jak taniec, malowanie, imprezy dla kobiet lub garncarstwo. Każda forma ekspresji i sztuki może pomóc ci stać się bardziej kreatywnym jako osoba i może stymulować twój umysł. Osobiście uwielbiam robić sobie przerwy w pracy, aby malować lub pisać lub udawać się na imprezy dla kobiet. To ta mała chwila, którą poświęcam sobie i która motywuje mnie w ciągu dnia.

Kolejnym sposobem na przyjęcie swojej kobiecości jest uhonorowanie swojego ciała wewnętrznie i zewnętrznie. Ruszaj swoje ciało, odżywiaj je wodą i dobrym jedzeniem, pielęgnuj je, dbaj o nie, słuchaj go, a co najważniejsze jako krwawiąca kobieta szanuj swój naturalny cykl. Twoje ciało robi tak wiele, aby utrzymać cię w zdrowiu i życiu, dlatego tak ważne jest, abyś postrzegał je jako świątynię, którą szanujesz i obejmujesz. Ten sposób myślenia pomaga też bardziej pokochać siebie i zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest!

Ta ostatnia wskazówka, aby połączyć się z twoją kobiecą energią, jest bardziej przeznaczona dla osób, które krwawią co miesiąc, ale zdecydowanie możesz ją zastosować, śledząc fazy księżyca, jeśli tego nie robisz (patrz zdjęcie poniżej). Synchronizacja cyklu to idea pracy, ruchu i jedzenia w celu wspierania naturalnego cyklu miesiączkowego. Ta metoda pozwala lepiej dostosować się do swojego ciała, zrównoważyć hormony, mieć mniej bolesne skurcze i mieć bardziej zaplanowany czas w miesiącu. Osobiście uwielbiam podążać za tym cyklem ze względu na wszystkie te korzyści, ale także dlatego, że chcę mieć bardziej pozytywne spojrzenie na mój cykl menstruacyjny – wtedy warto odpuścić sobie imprezy dla kobiet. W moim otoczeniu wszyscy zawsze postrzegali cykl menstruacyjny jako coś negatywnego i bolesnego. Ale chcę zmienić własną perspektywę i postrzegać to jako wspaniały czas na świętowanie mojej kobiecości którą emanują na imprezach.