Reklamowe długopisy – wybierz kolor i tusz!

Wdrożenie wskazówek marketingowych przeniesie Twoją firmę z najniższych poziomów na szczyt, pokonując konkurencyjne firmy – reklamowe długopisy są jednym z tych tańszych sposobów na promocję!

Reklamowe długopisy są wszędzie i wyglądają jak proste czynniki, ale mogą mieć negatywny wpływ na zdolności marketingowe Twojej firmy. Wiele firm korzysta z niestandardowych długopisów do reklamowania się. Twoja firma powinna stanąć na wysokości zadania stworzenia niestandardowych reklam, które będą miały wpływ na duży rynek. W ramach strategii budowania świadomości marki, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć najlepszy obraz promocyjny długopisu, pióra dla Twojej firmy.

Twoja firma musi być powiązana z określonym kolorem marki i w takim to kolorze powinieneś zamówić reklamowe długopisy. Z tego powodu wybierz długopis, który jest podobny lub ma kolor nadwozia powiązany z Twoim trendem brandingowym. Ten czynnik zapewnia korporacyjną spójność wszystkich produktów i zwiększa rozpoznawalność marki wśród klientów. Należy również zwrócić uwagę na kolor używanego tuszu podczas zamawiania reklamowych długopisów. Większość klientów wolałaby tusz niebieski lub czarny w długopisie reklamowym, chociaż w zależności od firmy, możesz zrobić wrażenie, wybierając pióro z tuszem o mniej tradycyjnym kolorze.