Usługi dekarskie Warszawa

Dach to znacznie więcej niż gonty. Podkłady, obróbka blacharska, rynny, świetliki, otwory wentylacyjne i materiały, które utrzymają wszystko na miejscu, są ważne dla ochrony górnej części domu. Jednak bez gontów technicznie nie masz dachu. Dachówka chroni Twój dom i wpływa na jego wygląd. Bez względu na to, czy szukasz nowego dachu, czy chcesz naprawić swój obecny dach na domu w Warszawie, czy po prostu chcesz wiedzieć, jak działają gonty, oto krótki przewodnik na początek:
– Gonty asfaltowe.
Asfalt jest najczęstszym rodzajem pokrycia dachowego, które można znaleźć w amerykańskich domach. Wynalezione w 1901 r. gonty asfaltowe są na ogół niedrogie, lekkie (w porównaniu z innymi gontami), łatwe w montażu i trwałe. Po fachowym montażu przez firmę świadczącą usługi dekarskie Warszawa i prawidłowej konserwacji dachy asfaltowe mogą trwać 30 lat lub dłużej. Firma Dekar jest wiodącym producentem gontów asfaltowych w Polsce. Firma wspiera dachówki jedną z najlepszych gwarancji w branży. Ponadto firma Dekar oferuje usługi dekarskie Warszawa, i zatrudnia wykonawców jako wyjątkowo wykwalifikowanych do instalowania swoich produktów.

Dachy cedrowe.
Czerwony dach cedrowy to elegancka, rustykalna opcja dla prawie każdego domu. Jeśli weźmiesz pod uwagę ten rodzaj dachu, powinieneś znać różnicę między wstrząsami cedrowymi i dachówkami cedrowymi. Drgania są oddzielane od drewna, a nie piłowane, podczas gdy gonty cedrowe są specjalnie cięte, aby wyglądać jak tradycyjny gont – cieńszy, zwężający się i równomiernie symetryczny. Oba warianty oferują wiele korzyści, w tym efektywność energetyczną, ochronę przed gradem, długą żywotność, zwiększoną wartość domu, ekologiczną instalację i wspomnianą już estetykę. Gonty cedrowe i koktajle kosztują więcej i wymagają specjalistycznej instalacji, aby zadanie zostało wykonane prawidłowo, ale korzyści dla właścicieli domów w Warszawie są warte dodatkowego wysiłku.

Łupek.
Gonty łupkowe lub dachówki oferują kolejną szansę na zwiększenie wartości i estetyki Twojego domu w Warszawie. Łupek był używany od setek lat na szczycie domów i zapewnia długowieczność przewyższającą inne półpasiec; kiedy mówimy, że dach łupkowy może trwać dziesięciolecia, mamy na myśli dosłownie dziesięciolecia – 60 lat lub więcej, jeśli są odpowiednio utrzymywane. W rzeczywistości łupek jest tak trwały, że inne części systemu dachowego, takie jak obróbka blacharska lub doliny, mogą napotkać problemy, zanim zrobią to płytki. Łupek wymaga dodatkowego poziomu staranności  przy montażu, dlatego warto zatrudnić specjalistę, który wykonuje usługi dekarskie Warszawa. I choć kosztuje więcej, to elegancja i trwałość, jaką wnosi do domu, może trwać przez całe życie.