Kurs kroju i szycia Kraków

Ten kompleksowy kurs kroju i szycia Kraków pozwoli ci dokładnie poznać metody szycia i budowy odzieży, stosowane obecnie w przemyśle. Poprzez połączenie dyskusji, praktycznych ćwiczeń grupowych i indywidualnych konsultacji, odkryjesz różne metody budowy, pracy z różnymi rodzajami tkanin oraz układania i cięcia komercyjnych wzorów o różnych rozmiarach. Zrobisz 10 kompletnych ubrań na tym kursie w niepełnym wymiarze godzin, a dzięki temu nauczysz się wielu technik szycia. Dowiesz się również o różnych metodach wkładania elementów, takich jak niewidoczne zamki błyskawiczne, różne rodzaje kołnierzy, mankietów i kieszeni, pracy z tkaninami i rozciągliwymi tkaninami, takimi jak jersey, oraz profesjonalnego wykończenia odzieży. Kurs kroju i szycia Kraków obejmuje: – Patrząc na różne igły i nici odpowiednie dla typów tkanin
– Standardowe ściegi przy użyciu stebnówki i maszyny owerlokowej
– Zszywanie zakrzywionych krawędzi
– Proste krawędzie i zebrane krawędzie razem
– Różne rodzaje szwów, w tym: szwy francuskie i płaskie szwy
– Proste dziurki na guziki
– Stebnowanie
– Wiążące odchylenie
– Obroże i mankiety
– Typy kieszeni
– Okładziny i podszewki
– Przycinanie i naciskanie
– Cięcie i składanie klasycznej sukienki z podszewką, bluzki, koszuli i spodni
– Otwory, rozcięcia i plisy Cięcie i montaż koszulki i legginsów z dżerseju.

Poziom kursu kroju i szycia Kraków: Początkujący.
Powinieneś być zainteresowany tematyką i chęcią nauki, ale nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Uwaga: ten kurs jest przeznaczony dla uczniów w wieku 18 lat i starszych. Daty: (soboty, dostarczane w trzech częściach) Część 1: 14 września 2019 r. – 30 listopada 2020 r Część 2: 4 stycznia 2020 r. – 21 marca 2020 r Część 3: 18 kwietnia 2020 r. – 4 lipca 2020 r.

Rezerwowanie miejsc: Miejsce w którym odbywa się kurs kroju i szycia Kraków, zostanie potwierdzone po dokonaniu rezerwacji online lub przez telefon za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Nie ma terminu rezerwacji. Miejsca oferowane są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, a wszystkie kursy mają maksymalną liczbę studentów. Sugerujemy wcześniejszą rezerwację, aby uniknąć rozczarowania.

Plany płatności: Wczesna rezerwacja pozwoli Ci rozłożyć koszty naszych kursów w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Zapłać 25% depozytu (bezzwrotnego) całkowitej opłaty za kurs, po którym następuje miesięczna spłata. Aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać plan płatności proszę wejść na naszą stronę internetową.